Celarion  - Mask

Propolis Mask

Fiyat
:
12,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 3976285 copy.jpg (1.31 MB)
  PROPOLİS MASKESİ

  Propolis arıların yaprak tomurcuklarından, çiçeklerden ve diğer bitkilerden topladıkları ve salgıladıkları bir sıvıyla beraber balmumu ve reçine benzeri bir yapıya kavuşan bir maddedir. En basit haliyle arıların ağaçlardan elde ettiği bir tür reçine diyebiliriz. Sıcaklık arttıkça yumuşayıp sıcaklık düştüğünde daha katı bir forma bürünen bu madde, arılar tarafından birçok farklı amaç için kullanılıyor. Özellikle kovanların yıpranan kısımlarının onarılması ve balmumuna benzer özellikleriyle kovan içinde ölen arı ya da diğer böceklerin mumyalanmasında kullanılıyor. Böylece arılar, kovan içerisinde ölen ve dışarı taşınamayacak kadar büyük arı ve böceklerin çürüyerek kovandaki arı popülasyonuna tehlike oluşturmasının önüne geçiyorlar. Buradan da anlaşılacağı gibi Propolis arılar için hayati bir öneme sahip arıların Propolis maddesini kovanların girişinin daraltılması ve böylelikle daha güçlü bir savunma hattı oluşturulması için kullanmalarından kaynaklanıyor. Doğada bu denli büyük öneme sahip olan Propolis’in elbette cildimiz için de sayısız faydası var.

  Cildi Korur

  Propolis, cildin genel sağlığını koruyarak görünümünü iyileştirirken, yıpranmalara karşı cildi restore eden ve koruyan etkilere sahiptir.

  Cilt Tahribatını Azaltır

  Günlük hayatımızda tükettiğimiz gıdalar, soluduğumuz hava, güneş ışınları (UV ışınları) cilt dokumuzu zorlayarak tahrip olmasına neden olabilir. Propolis, günlük hayatta cildimizin tahrip olmasına neden olan bu etkileri minimuma indirerek, cildi doğal yollardan korur ve besler.

  Cildin Nem Dengesini Sağlar

  Cildin farklı bölgelerindeki farklı miktarlardaki nem oranını dengeleyerek, yağlı bölgelerin kurumasına, kuru bölgelerinse nemlenmesini sağlar.  kullanım şekli.jpeg (47 KB)
   Uyarılar: 

  • Kapalı, serin ve kuru depolama koşullarında, ışık, ısı kaynağından uzakta saklayın. 
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

  2450146 copy.jpg (1.41 MB)

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.